Hakkımızda

Hasatın En Doğalı

Taze Değil Taptaze

Eğlenceliklerin Sağlıklısı

1966’ dan beri…

Firmamızda deneyimli personelleriyle yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine cevap verilmektedir.1988’ den beri ihracat konusuna da başlayan firmamız, kalitede azami fiyatta asgari ölçüye dikkat etmektedir. En kaliteli hammaddelerden seçilen başlıca ana üretim ve ihracat ürünlerimiz Beyaz Leblebi, Sarı Leblebi, Leblebi Şekeri, Çıtır Leblebi, Soslu Mısır, Leblebi Unu, Keçiboynuzu Unu, Kabak Çekirdeği, Fındık (Çiğ-kavrulmuş)… gibi mamüllerimiz uzun süre nefaseti koruyacak koruyacak titizlikte olup, tecrübeli kadromuzun ürünüdür.
 
Gelişen teknolojiyle beraber KOSGEB’in teknoloji geliştirme desteklerini Stratejik Yol Haritası planlayarak alan firmamızda ayrıca Gıda Mühendislerimizce gercekleştirilen Ar-ge faliyetleri sonucunda sizlere daha kaliteli, lezzeti ve raf ömrü uzun ürünler sunmaktan kıvanç duymaktayız.
 
Malzeme seçiminde ve reçetelerimizde sentetik (yapay) maddelerden özellikle kaçınılmış ve tabii malzemeler tercih edilmiştr. Bu değerli ürünleri bozmadan aynı lezzetle tüketiciye ulaştırmak için azami gayret göstermektedir. 1966’ dan beri… Türk damağına en uygun tadı, kaliteli kuruyemişi ve en iyi hizmeti vermek daima taktirine bırakmak ve tercihlerinizi görmek, yaşamak… Bu mutluluğumuzu sevgiyle şükranlarımızı ifade ediyoruz. Bu anlayışla KIRBIYIK sizlere aynı özlem ve kararlılık içinde daha nice yıllara hizmet vermeye devam edecektir.
 
Fabrikamızda işlenen ürünler, malın menşeine göre çeşitlibölgelerden büyük titizlikle ve özenle deneyimli elemanlarımız tarafından müstahsilden mübayaa edilmektedir. Fabrikamızda nakledilen ürünler, çeşitli işlemlerden geçilip boy ve sınıflara ayrılır ve kavrulmaya hazır hale getirilir.
 
Bu bakımdan şatışlarımız Çiğ (kavrulmamış) ve kavrulmuş olaraktır. Alıcı firmalar tarafından tüketiciye intikal ettirilmektedir. 1966 lı yıllardan bu güne kadar çeşitli aşamalardan geçen ve sizlere hizmet veren kuruluşumuz 40 yıla yakın mazisi ile şeref duymaktadır.